produktów: 0
wartość: 0,00zł.
>> DO KASY
Szukaj: firma: rodzaj: cena:
faq

Wybierz producenta

 • Adriatica
 • Anne Klein
 • Atlantic
 • Bisset
 • Casio
 • DKNY
 • Lorus
 • OBAKU
 • Orient
 • Timex
facebookgrawerowanie zegarków gratis

Zwroty i reklamacje

 
REGULAMIN ZWROTÓW
 1. Klient ma prawo zwrotu towaru zgodnie z obowiązującą prawnie ustawą Ustawa  z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym.
 2. Zwrot zakupionego towaru jest możliwy w terminie 30 dni od daty otrzymania przesyłki pod warunkiem, że produkt nie nosi śladów użytkowania i nie został w żaden sposób zniszczony, porysowany, czy pozbawiony naklejek ochronnych. Towar wraz z oryginałem paragonu oraz karty gwarancyjnej należy odesłać na adres naszej firmy, w przypadku faktury VAT zostanie wystawiona korekta. Do przesyłki należy dołączyć formularz zwrotu. Koszty wysyłki zwrotnej pokrywa klient.
 3. Wymiana lub zwrot zakupionego zegarka, w przypadku winy leżącej po stronie Sprzedającego, odbywa się na jego koszt.
 4. Wymiana lub zwrot zakupionego zegarka w przypadku nie zależnym od Sprzedającego koszt wysyłki ponosi Kupujący.
 5. Przy zamówieniu towaru z grawerem - brak możliwości zwrotu towaru na którym był wykonany grawer.
 6. W przypadku zwrotu (wymiany) zakupionego towaru konieczne jest, aby wypełnienić formularz zwrotu i wysłać go wraz z zakupionym towarem.
 7. Sklep firmowezegarki.pl nie odbiera przesyłek pobraniowych.
 8. Sklep firmowezegarki.pl  stara się, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Jednak nie ponosimy odpowiedzialności za błędnie podane parametry czy właściwości towaru. W każdym jednak przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez Klienta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością,   w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
 
 
 
 
REGULAMIN REKLAMACJI
 
 1. Reklamacje produktów uwzględniane są tylko na podstawie okazania dowodu zakupu.
 2. Reklamacje wysyłane na adres Sprzedawcy będą rozpatrywane w ciągu 30 dni od daty otrzymania zakupionego towaru. Po upływie tego okresu, klient z reklamacją zwraca się do odpowiedniego serwisu.
 3. W przypadku reklamacji towaru, w pierwszej kolejności rozpatrywana będzie wymiana towaru na inny (bez posiadanych wad). Następnie, w przypadku braku towaru na magazynie lub na życzenie klienta - zwrot należności za zakupiony towar.
 4. Reklamowany towar należy wysłać na adres Sprzedawcy dołączając do przesyłki wypełniony formularz reklamacji.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowość!
zegarek firmy Atlantic 62450.41.21zegarek firmy Casio STL-S110H-1Bzegarek firmy Atlantic 62346.45.21zegarek firmy Atlantic 62455.41.21zegarek firmy Atlantic 62450.41.61

FirmoweZegarki.pl
pon - pt 10.00-18.00
sob 10.00-14.00

biuro@firmowezegarki.pl

INFOLINIA:
tel. 506 071 697
opineo nasze opinie

faq

reklama zegarków
infolinia 535 905 350dostawa kurierem gratis

AVERTA Projektowanie stron internetowych Szczecin