produktów: 0
wartość: 0,00zł.
>> DO KASY
Szukaj: firma: rodzaj: cena:
facebookgrawerowanie zegarków gratisZegarki / Atlantic / Seagold


przepraszamy, w chwili obecnej brak produktów do wyświetlenia...

Atlantic


Atlantic to szwajcarska marka zegarków, która łączy tradycję szwajcarskiego zegarmistrzostwa i klasyczny design z najnowocześniejszymi osiągnięciami w dziedzinie produkcji zegarków.

 

Początki marki Atlantic datują się na rok 1888, kiedy to Eduard Kummer otworzył firmę produkującą zegarki w Bettlach koło Grenchen w Szwajcarii. Początkowo zatrudniał zaledwie kilku zegarmistrzów. Jednak już na początku tego stulecia zatrudnienie wzrosło do 720 pracowników. Początkowo zegarki produkcji Kummera firmowano skrótem EKB (Eduard Kummer Bettlach).

 

Pierwszy zegarek pod marką Atlantic pojawił się na rynku w 1932 roku. Był to jednocześnie jeden z pierwszych wodoszczelnych zegarków na świecie. old atlantic W latach tych Atlantic opatentował sposób szybkiej zmiany daty w zegarkach za pomocą koronki. Do dziś rozwiązanie to jest stosowane przez wszystkich producentów zegarków na świecie.

 

W ponad stuletniej historii marki Atlantic powstało wiele nowatorskich konstrukcji, jak np. tytanowy Nautilius wodoodporny do głębokości 1000 metrów czy Midas – zegarek o niespotykanej odporności koperty i szkiełka na wszelkie zarysowania. Od samego początku istnienia marki do dnia dzisiejszego wszystkie zegarki Atlantic w całości są produkowane w jednym miejscu w Szwajcarii.

 

Produkcja odbywa się według najnowszych technik, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Procesy produkcyjne objęte są ścisłą kontrolą, dzięki czemu, każdy egzemplarz charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Pod marką Atlantic ukazało się wiele kolekcji zegarków dostosowanych do różnych potrzeb użytkowników.

 

Na rynku polskim zegarki Atlantic dostępne są już od ponad pół wieku. Przez wiele lat wiodły prym na zegarmistrzowskim rynku. I choć firma na krótko wycofała się z naszego rynku, to już w 1998 roku ponownie zawitała do Polski. Wyłącznym przedstawicielem Atlantica w Polsce jest firma Zibi. Obecnie Atlantic ma w swojej ofercie kolekcję zegarków sportowych, eleganckich, wizytowych i klasycznych. Nowa kolekcja zegarków Mariner, Skipper oraz Worldmaster, to naturalne dziedzictwo flagowej linii zegarków Worldmaster Art Deco.

 

Wszystkie zegarki Atlantic wykonane zostały ze szwajcarską dokładnością, co gwarantuje najwyższą jakość produktu. Atlantic wykorzystuje wyłącznie szwajcarskie, precyzyjnie wykonane mechanizmy kwarcowe i mechaniczne. Z paroma wyjątkami, wszystkie zegarki Atlantic wyposażone są w odporne na zarysowania szafirowe szkła, są wodoszczelne minimum 30 metrów i wykonane ze stali najwyższej jakości - 316L. Każdy zegarek przechodzi testy jakościowe i testy na wodoszczelność.

 

Ambasadorem szwajcarskiej marki zegarków Atlantic jest Krzysztof Hołowczyc, jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych.

 

 

Nasz sklep jest autoryzowanym sprzedawcą zegarków marki Atlantic.

Nowość!
zegarek firmy Seiko SKS483P1zegarek firmy Seiko SRP701K1zegarek firmy Seiko SSB181P1zegarek firmy Seiko SRN073P1zegarek firmy Seiko SKS483P1

FirmoweZegarki.pl
pon - pt 10.00-18.00
sob 10.00-14.00

biuro@firmowezegarki.pl

INFOLINIA:
tel. 506 071 697
opineo nasze opinie

faq

reklama zegarków
infolinia 535 905 350dostawa kurierem gratis

AVERTA Projektowanie stron internetowych Szczecin